Patronem serwisu jest PTCA

Atopowe produkty

Atopia 2/2018

Aplikacja Dermaveel

 

Monitorujesz terapię AZS swojej pociechy? Ściągnij wygodną aplikację Dermaveel na smartfony. Wszystkie informacje masz w jednym miejscu. W aplikacji Dermaveel ustawisz plan terapii, przypominajki o posmarowaniu skóry zleconymi preparatami, prowadzisz zapis informacji o stanie skóry, czy planowanych wizytach kontrolnych. Za wytrwałość Twoje dziecko codziennie jest nagradzane ciekawymi, edukacyjnymi przygodami Kameleona Derka, który podróżuje po całym świecie. Aplikację ściągniesz z Google play.

Calendeel

 

Calendeel – delikatny żel na podrażnienia wrażliwej skóry dla całej rodziny Calendeel zawiera składniki redukujące obrzęk, zaczerwienienie, pieczenie, swędzenie, a także przyspieszające gojenie i regenerujące skórę. Żel nawilża, działa antyoksydacyjnie i tworzy „plasterek ochronny” w miejscu podrażnienia. Ma delikatną, glicerynową bazę. Calendeel może być stosowany w podrażnieniach na tle alergicznym, termicznych, po ukąszeniach owadów, czy też po goleniu oraz depilacji. Zawiera 11 cennych naturalnych składników oraz witaminę E. Formuła żelu jest przyjazna wrażliwej skórze – bez konserwantów (w tym parabenów) oraz barwników. Calendeel może być stosowany u dzieci.

Filtry do nosa marki WoodyKnows

 

Filtry do nosa marki WoodyKnows przeciw alergenom wziewnym – wygodne i całkowicie niewidoczne wkładki do nosa z wymiennymi filtrami. Skutecznie filtrują: pyłki drzew i traw; sierść psów i kotów; pleśnie, grzyby pleśniowe; kurz, roztocza kurzu domowego; smog, pyły zawieszone (PM10/PM2.5). Zostały zarejestrowane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków jako wyrób medyczny klasy I. Cieszą się zaufaniem użytkowników w ponad 40 krajach od 2006 roku. Oddychaj czystym powietrzem – zawsze i wszędzie!

Komentarze

Dodaj komentarz