Patronem serwisu jest PTCA

Członkostwo w PTCA

Atopia 1/2018

Zostań Członkiem PTCA!

Realizując strategię rozwoju oraz budowy silnej społeczności i mając na uwadze umożliwienie maksymalnej ilości rodziców i pacjentów, uczestnictwo w życiu naszej społeczności – Zarząd PTCA podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania odpłatności za składki członkowskie dla Członków Uczestników Stowarzyszenia (osoby fizyczne).

Tym samym:

Nowi Członkowie: Warunkiem przystąpienia do Stowarzyszenia (członkostwo) jest złożenie elektronicznej deklaracji członkowskiej oraz akceptacja Członka Kandydata Uchwałą przez Zarząd PTCA – brak konieczności opłacenia składki członkowskiej. Poniżej zamieściliśmy link (przycisk) do arkusza elektronicznej deklaracji członkowskiej.

Obecni Członkowie: Zostają zwolnieni z opłacania składek członkowskich za 2018 rok. Uwaga: PTCA nie zwraca składek opłaconych do dnia 19 grudnia, 2017 r.

Mamy nadzieję, że decyzja o zawieszeniu składek członkowskich dla Członków Uczestników (osoby fizyczne) korzystnie wpłynie na dalszy rozwój Stowarzyszenia i w istotny sposób wpłynie na przyrost liczby Członków PTCA, co jest warunkiem niezbędnym dla realizacji naszych ambitnych celów i występowania w imieniu całego środowiska atopowych pacjentów i rodziców mówiąc jednym silnym głosem.

Niedawne awarie w naszej Fejsbukowej Grupie Wsparcia dla rodziców dzieci z AZS, uświadomiły nam jak duże istnieje ryzyko utraty relacji i jak wiele trudności może nastręczyć ponowne budowanie społeczności skupionej wokół zagadnień związanych z chorobami atopowymi. Niewiele brakowało aby nasza już prawie 30-tysięczna społeczność, której istnienie zależy na ten moment od polityk podmiotów trzecich, utraciła zdolność komunikowania i wzajemnego wsparcia. Dlatego, tym ważniejsze jest abyśmy budowali swoją własną społeczność skupioną wokół Stowarzyszenia i niezależną od widzimisię oraz zmiennych polityk dostawców technologii komunikowania (Grupy na Fejsbuku).

Arkusz deklaracji członkowskiej

Bądźmy zatem w kontakcie, działajmy wspólnie, teraz to nic nie kosztuje, a benefitów członkowskich nie brakuje.

Zapraszamy nowych Członków Stowarzyszenia, przyłączajcie się, korzystajcie z benefitów Razem możemy więcej!

 

Zarząd PTCA

Komentarze

Dodaj komentarz